Aktualności

Zobacz co nowego u nas słychac

Pasowanie na Przedszkolaka 2017/18

20 września odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Tego dnia dzieci złożyły uroczystą przysięge i zostały włączone do grona przedszkolaków.Sam moment pasowania dzieciaczków był wyjąkowy. Pani Dyrektor dotykając wielkim ołówkiem pasowała Nasze maluchy. Na znak przyjęcia do grona przedszkola, każdy z milusińskich otrzymał dyplom.

powrót
pozostałe aktualności

Zabawa Choinkowa 2018

11 lutego 2018r. odbyła się w Wojewódzkim Domu Kultury długo oczekiwana Zabawa Choinkowa Wszystkie Dzieciaczki z utęsknieniem czekały na ten wspaniały dzień. Przebrane za barwne postacie z bajek i baśni radośnie tańczyły i chętnie brały udział w różnych konkursach, do których również angażowali się  Rodzice. Karnawałowe atrakcje umożliwiły Dzieciom spędzić czas w radosnej atmosferze.

czytaj więcej

Ewaluacja zewnętrzna problemowa

Kochani Rodzice W dniach od 13 października do 27 listopada 2017 została przeprowadzona w Naszej Placówce ewaluacja zewnętrzna problemowa. Serdecznie Dziękujemy za zaangażowanie się w życie naszego przedszkola oraz współpracę. Za otwartość, życzliwość oraz jakże ważne cenne wskazówki. Poniżej załączony link z kontroli. http://seo2.npseo.pl/seoReport/director/id/49125?media=disk&source=1

czytaj więcej

Wizyta Świętego Mikołaja 2017

6 grudnia Nasze Przedszkole odwiedził długo oczekiwany gość- Święty Mikołaj. Od samego rana Dzieciaczki z niecierpliwościa go wypatrywały. Nie zawiodły się, bo Mikołaj pojawił się razem z workiem pełnym prezentów.,,Dźwięczą dzwoneczki u bram przedszkola. Znak to, że przybył Święty Mikołaj"

czytaj więcej