Aktualności

Zobacz co nowego u nas słychac

Zabawa Choinkowa 2018

11 lutego 2018r. odbyła się w Wojewódzkim Domu Kultury długo oczekiwana Zabawa Choinkowa Wszystkie Dzieciaczki z utęsknieniem czekały na ten wspaniały dzień. Przebrane za barwne postacie z bajek i baśni radośnie tańczyły i chętnie brały udział w różnych konkursach, do których również angażowali się  Rodzice. Karnawałowe atrakcje umożliwiły Dzieciom spędzić czas w radosnej atmosferze.

czytaj więcej

Ewaluacja zewnętrzna problemowa

Kochani Rodzice W dniach od 13 października do 27 listopada 2017 została przeprowadzona w Naszej Placówce ewaluacja zewnętrzna problemowa. Serdecznie Dziękujemy za zaangażowanie się w życie naszego przedszkola oraz współpracę. Za otwartość, życzliwość oraz jakże ważne cenne wskazówki. Poniżej załączony link z kontroli. http://seo2.npseo.pl/seoReport/director/id/49125?media=disk&source=1

czytaj więcej

Wizyta Świętego Mikołaja 2017

6 grudnia Nasze Przedszkole odwiedził długo oczekiwany gość- Święty Mikołaj. Od samego rana Dzieciaczki z niecierpliwościa go wypatrywały. Nie zawiodły się, bo Mikołaj pojawił się razem z workiem pełnym prezentów.,,Dźwięczą dzwoneczki u bram przedszkola. Znak to, że przybył Święty Mikołaj"

czytaj więcej

Jasełka 2017

Boże Narodzenie to najbardziej oczekiwane Święta przez Nas wszystkich.W pięknej bożonarodzeniowej scenerii przedszkolaki przedstawiły jasełka, wprowadzając w w magiczną świąteczną  atmosferę. Wigilia to szczególna uroczystośc w naszym przedszkolu,to wyjatkowe wydarzenie, które integruje ze soba wszystkich. 

czytaj więcej

Pasowanie na Przedszkolaka 2017/18

20 września odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Tego dnia dzieci złożyły uroczystą przysięge i zostały włączone do grona przedszkolaków.Sam moment pasowania dzieciaczków był wyjąkowy. Pani Dyrektor dotykając wielkim ołówkiem pasowała Nasze maluchy. Na znak przyjęcia do grona przedszkola, każdy z milusińskich otrzymał dyplom.

czytaj więcej

Narty Tumlin Sport Ski 2017

Wyjazd na narty :-) (11.01.2017 r. ) "Zimowe zabawy to nie lada gratka dla dzieci, rodziców, babuni i dziadka. Gdy wszyscy na śniegu wesoło hasają, są zahartowani, dobrze zdrowie mają. Nie straszne im lody, śnieżyce, zadymy, rzucają do celu kulami śnieżnymi. Bałwana ulepią, igloo też zbudują, na mroźnym powietrzu wspaniale się czują. Potem gorącego mleka się napiją dzięki temu zdrowo (długo) na tym świecie żyją" Dziękujemy 

czytaj więcej
starsze