Aktualności

Zobacz co nowego u nas słychac

Narty Tumlin Sport Ski 2017

Wyjazd na narty :-) (11.01.2017 r. ) "Zimowe zabawy to nie lada gratka dla dzieci, rodziców, babuni i dziadka. Gdy wszyscy na śniegu wesoło hasają, są zahartowani, dobrze zdrowie mają. Nie straszne im lody, śnieżyce, zadymy, rzucają do celu kulami śnieżnymi. Bałwana ulepią, igloo też zbudują, na mroźnym powietrzu wspaniale się czują. Potem gorącego mleka się napiją dzięki temu zdrowo (długo) na tym świecie żyją" Dziękujemy 

czytaj więcej

Uczymy sie jeździć na nartach !!!

KOCHANI RODZICE !!!! Z przyjemnością informujemy, że w tym tygodniu tj. 05.01.2017 r, o godz. 10.00, ruszamy z pierwszym wyjazdem do Ośrodka Narciarskiego Tumlin Sport Ski. Zobacz ofertę Ośrodka.

czytaj więcej

Czerwony kapturek w Naszym Żłobku !!!

Kochani Rodzice we wtorek 10 stycznia odbędzie się przedstawienie ,,Czerwony Kapturek" wraz z teatrzykiem będą robione zdjęcia dlatego prosimy o uroczysty strój. Pozdrawiam Martyna

czytaj więcej

Zabawa choinkowa

Kochani Rodzice Z przyjemnością informujemy że, dnia 21 stycznia (sobota) w hotelu Dal odbędzie się długo wyczekiwana coroczna zabawa choinkowa wraz z uroczystością z okazji Dnia Babci i Dziadka Serdecznie zapraszamy wszystkie nasze kochane dzieciaczki wraz z rodzicami i dziadkami.

czytaj więcej

Mikołajki 2016

Grudzień oraz czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych okresów w ciągu roku. Magiczna atmosfera tych wyjątkowych dni sprawia, że czekamy na nie z niecierpliwością. Jednak zanim rozpoczniemy przygotowania do wigilijnej kolacji, czekają nas jeszcze Mikołajki. 6 grudnia o godzinie  …. na Nasze Dzieciaczki czekać będzie Święty Mikołaj, który z pomocą Śnieżynki rozda upominki najmłodszym. Tego dnia zapewnimy pociechom moc świątecznych wrażeń.

czytaj więcej
starsze